Caner BAĞLAN – Mali ve İdari İşler

2002 yılında lisans eğitimi için başladığı Ege Üniversitesi İşletme bölümünden, 2005 – 2006 yılları arasında Trier Üniversitesi Almanca İş Ekonomisi öğrenci değişim programını da başarı ile tamamlayarak 2007 yılında derece ile mezun olmuştur.

2008 yılında, Feka İnşaat AŞ firmasında Mali ve İdari İşler Departmanında iş hayatına başlamıştır. Afganistan, Rusya, Irak, Libya, Katar ve Türkiye lokasyonlarında; Enerji, Altyapı, Savunma, Yol ve Endüstri Tesisleri projelerinde; NSPA, UK Works Group Royal Engineers, USMC, DABS, MUDA, Fichtner, Hill, KBR, Arkel International, G3 Systems gibi uluslararası idarelerle çalışarak, sorumluluk alanı dahilinde ki çalışmaları başarıyla yürütmüştür.

2015 yılında Nurem İnşaat AŞ firması ile Yurtiçi Konut ve Endüstriyel Projelerinde yer alma kararı ile farklı bir kariyere yönelerek iç piyasa çalışmalarını ERP Koordinatörü ve İcra Kurulu Üyesi olarak çalışmıştır. General Electric, La Lorraine, Lansinoh, Opet gibi uluslararası idarelerin Endüstri tesisleri inşaatlarında başarıyla çalışmalar yürütmüştür.

Avrupa Birliği Destek Programları, Finansal Analiz Teknikleri, Girişimcilik Parametreleri, ERP Uygulama Çözümleri, ve İş Planı Oluşturma konularında tamamlanmış projeleri bulunmaktadır.

İleri düzeyde İngilizce ve Almanca bilgisine sahiptir.

Evli ve iki Çocuk sahibidir.